Тумба приліжкова "Луїза" MiroMark
Код товару: 7555448
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Тумба приліжкова "Луїза" MiroMark
Характеристики
Стильний і дуже вишуканий малюнок на фасаді < b> тумби прикроватной "Луїза" робить її зовнішній вигляд дорогим і неповторним. Виріб виготовляється з найкращих матеріалів, завдяки чому воно не вибагливе в догляді і має дуже тривалий термін служби. Тумба відмінно виглядає з меблями, яка виконана в класичному стилі.
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Тумба приліжкова "Луїза" MiroMark
Переглянути всі відгуки
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 49 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Луїза" MiroMark
2 499 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Луїза" MiroMark
Схожі товари


