Тумба приліжкова "Карина" Ніколь
Код товару: 7573136
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 840 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Ivory
-
Венге
-
Махонь
-
Вільха темна
-
Горіх італійський
-
Горіх темний
-
Темний шоколад
-
Емаль беж
-
Емаль біла
Опис - Тумба приліжкова "Карина" Ніколь
Характеристики
strong> Чарівна тумбочка "Карина" для спальні не габаритних і компактна, але в той же час зручна і функціональна. Модель обладнана двома висувними шухлядками, прикрашеними вишуканою фурнітурою квадратної форми. Тумбочка облицьована шпоном з обробкою з масиву дуба , поверхня якого вкрита лаком.
За додаткову плату можливо виготовлення тумбочки біля ліжка "Карина" з патінірованннимі фасадами.
За додаткову плату можливо виготовлення тумбочки біля ліжка "Карина" з патінірованннимі фасадами.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Ніколь |
Відгуки - Тумба приліжкова "Карина" Ніколь
Переглянути всі відгуки
4 840 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 45 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Ніколь |
4 840 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Карина" Ніколь
4 840 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Карина" Ніколь
Схожі товари






