Тумба приліжкова "Фантазія NEW" Меблі-Сервіс
Код товару: 7571176
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 107 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 47 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Самоа
Опис - Тумба приліжкова "Фантазія NEW" Меблі-Сервіс
Характеристики
Тумба приліжкова "Фантазія NEW" фабрики Меблі-Сервіс - це елемент модульної системи "Фантазія NEW". Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі. Тумба несе з собою радість, свіжість і легкість . Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим не виглядає нудно, дуже стильне поєднання говорить про добрий смак свого господаря і заряджає бадьорістю з самого ранку. Чудово підійде для інтер'єру в японському стилі. Тумба з двома ящиками справжня окраса для спальні, вона містка, але не радимо ящики сильно перевантажувати.
Тумба продається комплектом по 2 одиниці.
Тумба продається комплектом по 2 одиниці.
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 47 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Тумба приліжкова "Фантазія NEW" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
2 107 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 47 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
2 107 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Фантазія NEW" Меблі-Сервіс
2 107 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Фантазія NEW" Меблі-Сервіс
Схожі товари


