Тумба приліжкова "DAVIN X" Blonski
Код товару: 7580421
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 272 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 44 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
Опис - Тумба приліжкова "DAVIN X" Blonski
Характеристики
Тумба приліжкова "DAVIN X" - це компактна, міцна меблі, яка допоможе зробити інтер'єр максимально комфортабельним і функціональним . Безсумнівною перевагою даної моделі є також стильний дизайн . Забарвлення тумби - це поєднання білого глянцю і дуба каньйон. Виріб невибагливо у догляді.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 44 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Тумба приліжкова "DAVIN X" Blonski
Переглянути всі відгуки
3 272 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 44 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Blonski |
3 272 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "DAVIN X" Blonski
3 272 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "DAVIN X" Blonski
Схожі товари


