Тумба приліжкова №1 Древо
Код товару: 7567453
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 360 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
Опис - Тумба приліжкова №1 Древо
Характеристики
Тумба приліжкова №1 від компанії Древо є прекрасним придбанням меблів в сучасний будинок. Необхідно додати, що дана модель відрізняється прекрасною класичної забарвленням, Виріб відмінно підійде в якості підставки під каганець, а так само в ньому можна зберігати різні текстильні предмети.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Древо |
Відгуки - Тумба приліжкова №1 Древо
Переглянути всі відгуки
3 360 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 55 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Древо |
3 360 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова №1 Древо
3 360 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова №1 Древо
Схожі товари
