Приліжкова тумба "Ангеліна-2" Пехотін
Код товару: 7555635
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 135 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 56 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір МДФ: Дуб світлий / Колір ДСП: Дуб молочний
-
Колір МДФ: Дуб Сонома / Колір ДСП: Дуб Сонома
Опис - Приліжкова тумба "Ангеліна-2" Пехотін
Характеристики
Прекрасна тумба «Ангеліна-2» виконана в сучасному дизайні з хорошою добіркою колірних відтінків. Фасади з фрезеруванням виконані з високоякісного МДФ , а міцний корпус вироби створений з ламінованого ДСП з захисним торцюванням кромкою ПВХ. Тумба доповнить ваш спальний гарнітур і стане продовженням улюбленої ліжка. У виробі передбачено ящик на роликових напрямних і містке закрите відділення з ергономічними ручками для комфортного використання.
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 56 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Приліжкова тумба "Ангеліна-2" Пехотін
Переглянути всі відгуки
2 135 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 56 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Пехотін |
2 135 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Приліжкова тумба "Ангеліна-2" Пехотін
2 135 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Приліжкова тумба "Ангеліна-2" Пехотін
Схожі товари


