Офісна тумба "Вектор ТП-13" Аззаро
Код товару: 7554463
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 669 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 74 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Береза Майнау
-
Бук
-
Венге світлий
-
Венге темний
-
Вишня
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома трюфель
-
Вільха гірська
-
Сірий
-
Яблуня
Опис - Офісна тумба "Вектор ТП-13" Аззаро
Характеристики
Дуже практична в використанні і красива офісна тумба "Вектор ТП-13" від виробника Аззаро виготовляється з найкращих матеріалів найвищої якості. Виріб буде добре поєднуватися з будь-якими меблями , адже воно має велике безліч різноманітних кольорів, а також стильний і досить цікавий дизайн.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 74 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для принтера |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Офісна тумба "Вектор ТП-13" Аззаро
Переглянути всі відгуки
5 669 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 74 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для принтера |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Аззаре |
5 669 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісна тумба "Вектор ТП-13" Аззаро
5 669 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісна тумба "Вектор ТП-13" Аззаро
Схожі товари
