Офісна тумба "Вектор ТМ-24" Аззаро
Код товару: 7554458
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 552 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 71 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Береза Майнау
-
Бук
-
Венге світлий
-
Венге темний
-
Вишня
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома трюфель
-
Вільха гірська
-
Сірий
-
Яблуня
Опис - Офісна тумба "Вектор ТМ-24" Аззаро
Характеристики
Унікальний дизайн і велика кількість різних забарвлень офісної тумби "Вектор ТМ-24" дозволить їй цікаво виглядати в будь-якому інтер'єрі. Виріб виготовляється з найкращих матеріалів , воно безпечне в використанні і довговічне. Тумба оснащена дуже місткими ящиками , тому вона досить функціональна і практична.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 71 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для принтера |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Офісна тумба "Вектор ТМ-24" Аззаро
Переглянути всі відгуки
3 552 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 71 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для принтера |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Аззаре |
3 552 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісна тумба "Вектор ТМ-24" Аззаро
3 552 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісна тумба "Вектор ТМ-24" Аззаро
Схожі товари
