Офісна тумба "Нона NK-26" Аззаро
Код товару: 7554497
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 894 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 62 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге світлий / венге темний
Опис - Офісна тумба "Нона NK-26" Аззаро
Характеристики
Офісна тумба "Нона NK-26" - це дуже вдалий вибір для кожного кабінету. По-перше, виріб має гарний і стильним дизайном, а також унікальною забарвленням. По-друге, тумба повністю виготовлена з ДСП, що дає їй можливість прослужити вам якомога більше часу і не поміняти свого первісного вигляду.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 62 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Офісна тумба "Нона NK-26" Аззаро
Переглянути всі відгуки
5 894 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 62 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
5 894 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісна тумба "Нона NK-26" Аззаро
5 894 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісна тумба "Нона NK-26" Аззаро
Схожі товари


