Офісна тумба "L-640" Loft Design
Код товару: 7554856
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 276 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 80 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге корсика
-
Дуб Борас
-
Дуб Палена
-
Горіх модена
-
Колір каркаса: Чорний
-
Колір стільниці: Венге Корсика
-
Колір стільниці: Дуб Борас
-
Колір стільниці: Дуб Смалена
-
Колір стільниці: Горіх Модена
Опис - Офісна тумба "L-640" Loft Design
Характеристики
Офісна тумба "L-640" - це чудовий вибір для офісу. По-перше, виріб не займає багато місця, але не дивлячись на це вона дуже практична і містка . Тумба виготовляється з ДСП, тому має унікальні зносостійкими властивостями, а також вона
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 80 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для принтера |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Loft Design |
Відгуки - Офісна тумба "L-640" Loft Design
Переглянути всі відгуки
3 276 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 80 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для принтера |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Loft Design |
3 276 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісна тумба "L-640" Loft Design
3 276 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісна тумба "L-640" Loft Design
Схожі товари






