Тумба приліжкова "Loft" Kupa
Код товару: 7565463
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 685 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 45 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Опис - Тумба приліжкова "Loft" Kupa
Характеристики
Тумба приліжкова "Loft" від турецького виробника Kupa має компактні розміри і оригінальний дизайн. Дана модель виконана з ДСП Starwood насиченого синього кольору і ДСП в кольорі натурального дерева. Виріб має два висувних ящика, тому зробить зону відпочинку ще більш зручною і функціональною. Ящики мають телескопічні напрямні.
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 45 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Тумба приліжкова "Loft" Kupa
Переглянути всі відгуки
4 685 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 45 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | Kupa |
4 685 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Loft" Kupa
4 685 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Loft" Kupa
Схожі товари






