Дитяча тумба "Еко" Viorina-Deko
Код товару: 7562660
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 570 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 60 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З полками |
Варіанти кольорів
-
Білий / Дуб Сонома
-
Графіт / Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
Опис - Дитяча тумба "Еко" Viorina-Deko
Характеристики
Дитяча тумба "Еко" від компанії виробника Viorina-Deko представляє собою високоякісний меблевий виріб, який безсумнівно є основним атрибутом будь-якої дитячої кімнати. Варто підкреслити, що завдяки екологічно чистим матеріалам модель абсолютно гіпоалергенна і не принесе шкоди здоров'ю вашого малюка.
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 60 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Для одягу |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитяча тумба "Еко" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
1 570 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 60 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Для одягу |
| Виробник | Viorina-Deko |
1 570 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяча тумба "Еко" Viorina-Deko
1 570 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяча тумба "Еко" Viorina-Deko
Схожі товари




