Стіл письмовий "Lega-1" Югос
Код товару: 7559173
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 317 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 122 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 124 см |
| Розмір | Високий |
| Наявність надбудови | З надбудовою |
Варіанти кольорів
-
Дуб венге
-
Дуб молочний
-
Дуб сонома
-
Дуб сонома трюфель
-
Німфея Альба
Опис - Стіл письмовий "Lega-1" Югос
Характеристики
Стіл письмовий "Lega-1" від виробника Югос - відмінний вибір для комфортного робочого процесу або навчання. Він виконаний на 100% з матеріалів європейського рівня якості і абсолютно нешкідливий, тому не викличе алергію і прослужить довгий термін. Виріб чудово виглядає в будь-якому інтер'єрі за рахунок свого практичного дизайну.
Ціна вказана за виріб, виготовлений в кольорі зі стандартної палітри.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу в нестандартних розмірах, в кольорі з додатковою палітри кольорів . Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб, виготовлений в кольорі зі стандартної палітри.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу в нестандартних розмірах, в кольорі з додатковою палітри кольорів . Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 122 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 124 см |
| Розмір | Високий |
| Наявність надбудови | З надбудовою |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Хай тек |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З стелажем |
| Тип | Прямий |
| Наявність ящиків | Без ящиків |
| Призначення | Для дівчини |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Стіл письмовий "Lega-1" Югос
Переглянути всі відгуки
3 317 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 122 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 124 см |
| Розмір | Високий |
| Наявність надбудови | З надбудовою |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Хай тек |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З стелажем |
| Тип | Прямий |
| Наявність ящиків | Без ящиків |
| Призначення | Для дівчини |
| Виробник | Югос |
3 317 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стіл письмовий "Lega-1" Югос
3 317 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стіл письмовий "Lega-1" Югос
Схожі товари






