Обідній розкладний стіл "Сохо" Maro
Код товару: 7555890
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 315 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Коричневий
Опис - Обідній розкладний стіл "Сохо" Maro
Характеристики
Обідній розкладний стіл "Сохо" - ідеальний вибір для тих, хто віддає перевагу надійної меблів в своєму будинку. Виріб не вибагливе в догляді і зносостійке , завдяки тому, що воно повністю виготовляється з сировини найвищої якості. Стіл практичний і зручний у використанні, тому що він з легкістю трансформується. Розміри стола в розкладеному вигляді складають 210х90х76 см.
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 64 кг |
| Виробник | Maro |
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Сохо" Maro
Переглянути всі відгуки
14 315 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 76 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Прямокутний |
| Тип | Обідній |
| Вага | 64 кг |
| Виробник | Maro |
14 315 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Обідній розкладний стіл "Сохо" Maro
14 315 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Обідній розкладний стіл "Сохо" Maro
Схожі товари
