Трюмо "Ангеліна-1" Пехотін
Код товару: 7555666
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 405 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 83 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 133 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Будуар |
Варіанти кольорів
-
Дуб Сонома
-
Лісовий горіх
-
Горіх
-
Колір МДФ: Дуб світлий / Колір ДСП: Дуб молочний
-
Колір МДФ: Дуб Сонома / Колір ДСП: Дуб Сонома
Опис - Трюмо "Ангеліна-1" Пехотін
Характеристики
Компактний трюмо "Ангеліна-1" дозволить не тільки доповнити спальний гарнітур, але і додасть йому функціональності. Прекрасна конструкція складається з великого дзеркала і місткою тумби. Виріб виконаний в стилі модерн з міцних екологічно чистих матеріалів. Фасад трюмо створений з МДФ, а міцний корпус з вологостійкого ламінованого ДСП з торцюванням декоративної кромкою ПВХ. Ящик обладнаний роликовими напрямними для швидкого і легкого доступу до вашої косметиці, прикрасам і дрібним особистих речей.
| Ширина | 83 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 133 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Будуар |
| Матеріал | ДСП |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Трюмо "Ангеліна-1" Пехотін
Переглянути всі відгуки
4 405 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 83 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 133 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Будуар |
| Матеріал | ДСП |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Пехотін |
4 405 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Трюмо "Ангеліна-1" Пехотін
4 405 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Трюмо "Ангеліна-1" Пехотін
Схожі товари
