Трюмо 6Ш "Прованс" MiroMark
Код товару: 7555417
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 214 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 82 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Будуар |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Трюмо 6Ш "Прованс" MiroMark
Характеристики
Стриманий, але дуже цікавий дизайн трюмо 6Ш "Прованс" дозволяє йому гармонійно поєднуватися з меблями в будь-якому стилі. Виріб виготовляється з першокласних матеріалів, що гарантовано забезпечує йому тривалий термін експлуатації. Трюмо дуже містке і функціональне навіть незважаючи на його невеликі розміри.
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 82 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Будуар |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Трюмо 6Ш "Прованс" MiroMark
Переглянути всі відгуки
7 214 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 145 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 82 см |
| Призначення | Для косметики |
| Місцезнаходження | Будуар |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
7 214 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Трюмо 6Ш "Прованс" MiroMark
7 214 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Трюмо 6Ш "Прованс" MiroMark
Схожі товари
