Шафа "Ніка-50/6" Ніка-Меблі
Код товару: 7572038
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 828 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота | 200 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Одна |
Варіанти кольорів
-
Береза карельська
-
Бук Баварія світлий
-
Вишня
-
Дуб Венге
-
Дуб молочний
-
Дуб родос світлий
-
Дуб седан
-
Дуб Сонома
-
Дуб Шамоні світлий
-
Дуб Шамоні темний
-
Кремовий
-
Вільха темна
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Горіх Екко
-
Синій
-
Яблуня Локарно
Опис - Шафа "Ніка-50/6" Ніка-Меблі
Характеристики
Кутова шафа "Ніка-50/6" елегантний і компактний. Багатофункціональність цієї шафи допоможе вам вмістити багато ваших особистих речей, містить багато полиць і містку вішалку для одягу. Для невеликого приміщення це ідеальний варіант, займає мало місця і добре виглядає.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота | 200 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Ніка-Меблі |
Відгуки - Шафа "Ніка-50/6" Ніка-Меблі
Переглянути всі відгуки
5 828 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота | 200 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Ніка-Меблі |
5 828 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Ніка-50/6" Ніка-Меблі
5 828 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Ніка-50/6" Ніка-Меблі
Схожі товари


