Шафа "Zanini EC 029" Italexport
Код товару: 7564034
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
175 185 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 250 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Кількість дверей | Три |
Опис - Шафа "Zanini EC 029" Italexport
Характеристики
Шафа "Zanini EC 029" від компанії виробника Italexport має цікавий дизайн і елегантністю, завдяки чому безсумнівно підкреслить інтер'єр вашого будинку. Необхідно підкреслити, що для виконання даної моделі було задіяно особливу італійське обладнання та матеріали європейської якості.
За окрему плату можливе виготовлення виробу в кольорі з додатковою палітри, а так само може бути декороване розписом. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За окрему плату можливе виготовлення виробу в кольорі з додатковою палітри, а так само може бути декороване розписом. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 250 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Широкий |
| Виробник | Italexport |
Відгуки - Шафа "Zanini EC 029" Italexport
Переглянути всі відгуки
175 185 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 250 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Широкий |
| Виробник | Italexport |
175 185 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Zanini EC 029" Italexport
175 185 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Zanini EC 029" Italexport
Схожі товари
