Шафа "Стиль 23 МДФ" Компаніт
Код товару: 7573108
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 215 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа "Стиль 23 МДФ" Компаніт
Характеристики
Шафа "Стиль 23 МДФ" стане головною прикрасою вашої спальні. Він складається з просторого відділення зі штангою для довгого одягу і з невеликого відділення з полками, яке заховано за орними дверцями. Всі деталі вироби виготовлені з довговічного ДСП і з'єднані між собою надміцної фурнітурою.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 58 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа "Стиль 23 МДФ" Компаніт
Переглянути всі відгуки
5 215 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 58 кг |
| Виробник | Компаніт |
5 215 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Стиль 23 МДФ" Компаніт
5 215 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Стиль 23 МДФ" Компаніт
Схожі товари






