Шафа "Соната" Модерн
Код товару: 7562978
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 705 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 156 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 221 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Білий текстурний
-
Колір фасаду: Дерево перлове
Опис - Шафа "Соната" Модерн
Характеристики
Шафа "Соната" від компанії виробника Модерн був виготовлений з використанням не тільки добірних і екологічно чистих матеріалів, але і за допомогою високотехнологічного обладнання нового покоління, що дає гарантію довгого терміну служби. Так само варто підкреслити унікальний та неповторний дизайн, який з легкістю прикрасить ваш будинок.
| Ширина | 156 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 221 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Шафа "Соната" Модерн
Переглянути всі відгуки
10 705 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 156 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 221 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Модерн |
10 705 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Соната" Модерн
10 705 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Соната" Модерн
Схожі товари
