Шафа ШД-65 Мілано
Код товару: 7586413
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 245 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 37 см |
| Висота | 190 см |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Шафа ШД-65 Мілано
Характеристики
Шафа ШД-65 - місткий офісну шафу закритого типу з 2 дверцятами, за якими розташовані полки. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром. Фасади виконані з ламінованої ДСП і захищені по периметру від зовнішніх пошкоджень захисною кромкою ПВХ , що дозволить зберегти не тільки функціональність а й зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
| Глибина | 37 см |
| Висота | 190 см |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 51 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Шафа ШД-65 Мілано
Переглянути всі відгуки
3 245 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 37 см |
| Висота | 190 см |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 51 кг |
| Виробник | Мілано |
3 245 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа ШД-65 Мілано
3 245 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа ШД-65 Мілано
Схожі товари
