Шафа з дзеркалом АС-27 "Белль" Санті-Меблі
Код товару: 7557582
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
28 500 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 153 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 224 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Шафа з дзеркалом АС-27 "Белль" Санті-Меблі
Характеристики
Шафа з дзеркалом АС-27 "Белль" від виробника Санті-Меблі має неймовірну міцністю і довговічністю . Особливість цього виробу полягає в тому, що воно зроблено з матеріалів європейського рівня , тому абсолютно нешкідливий. За рахунок оригінального дизайну і цікавою кольоровою гамою ці меблі стане родзинкою вашого будинку.
За вашим бажанням виріб може не комплектуватися дзеркалом. Дану інформацію уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden plaza.
Внутрішнє наповнення:
За вашим бажанням виріб може не комплектуватися дзеркалом. Дану інформацію уточнюйте у менеджера інтернет-магазину Golden plaza.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 153 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 224 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 130 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Шафа з дзеркалом АС-27 "Белль" Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
28 500 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 153 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 224 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 130 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
28 500 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа з дзеркалом АС-27 "Белль" Санті-Меблі
28 500 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа з дзеркалом АС-27 "Белль" Санті-Меблі
Схожі товари
