Шафа з нішею "Стандарт В-183" Деншіс
Код товару: 7561393
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 100 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 183 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге Магія
-
Дуб молочний
-
Горіх
-
Яблуня Локарно
Опис - Шафа з нішею "Стандарт В-183" Деншіс
Характеристики
Шафа з нішею "Стандарт В-183" від компанії виробника Деншіс є прекрасний варіант для цінителів високоякісної і вишуканих меблів. Модель виконана з абсолютно нешкідливих матеріалів європейського рівня, що говорить про боргом терміні експлуатації. Так само варто відзначити цікавий дизайн і прекрасну місткість.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Внутрішнє наповнення шафи:
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 183 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Чотири |
| Вид | Комбінований |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Низький |
| Модифікація | Прямий |
| Виробник | Деншис |
Відгуки - Шафа з нішею "Стандарт В-183" Деншіс
Переглянути всі відгуки
5 100 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 183 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Чотири |
| Вид | Комбінований |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Низький |
| Модифікація | Прямий |
| Виробник | Деншис |
5 100 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа з нішею "Стандарт В-183" Деншіс
5 100 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа з нішею "Стандарт В-183" Деншіс
Схожі товари
