Шафа REG 1L1D 22-8 "Гоу" Gerbor
Код товару: 7575378
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 235 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 220 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Дуб Сонома
Опис - Шафа REG 1L1D 22-8 "Гоу" Gerbor
Характеристики
Шафа з полками REG 1L1D 22/8 "Гоу" відмінно облаштує ваш передпокій. Усередині вироби розташовані місткі полиці, а фасад доповнений високим вузьким дзеркалом. Довгаста форма ручок , квадратні ніжки, продумана функціональність і світлий відтінок дуба Сонома - основні причини, щоб вибрати саме цю серію меблів.
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 220 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 78 кг |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - Шафа REG 1L1D 22-8 "Гоу" Gerbor
Переглянути всі відгуки
7 235 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 220 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 78 кг |
| Виробник | Gerbor |
7 235 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа REG 1L1D 22-8 "Гоу" Gerbor
7 235 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа REG 1L1D 22-8 "Гоу" Gerbor
Схожі товари


