Шафа "Магнум" Embawood
Код товару: 7680429
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 178 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 147 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 219 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Гардероб |
Варіанти кольорів
-
Білий
Опис - Шафа "Магнум" Embawood
Характеристики
Шафа "Магнум" оснащена всім необхідним для дбайливого та надійного зберігання речей. Він компактний та функціональний. За дверима з амортизацією є достатньо місця для сорочок, светрів та штанів на 4 полицях, що регулюються за розміром. Зручним додатковим простором для зберігання речей стануть три місткі ящики.
| Ширина | 147 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 219 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Шафа "Магнум" Embawood
Переглянути всі відгуки
13 178 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 147 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 219 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Виробник | Embawood |
13 178 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Магнум" Embawood
13 178 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Магнум" Embawood
Схожі товари


