Шафа "Флоренція 15П80" Модерн
Код товару: 7562685
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 370 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Акація
-
Венге Магія
-
Венге Південне
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Секвойя
Опис - Шафа "Флоренція 15П80" Модерн
Характеристики
Шафа "Флоренція 15П80" від компанії виробника Модерн є ідеальним вирішенням проблеми вибору меблів для вітальні кімнати. Дана модель стане прекрасним варіантом для зберігання речей і різного текстилю, так як вона володіє місткістю і високоміцного. Головною перевагою варто назвати сучасний дизайн.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Шафа "Флоренція 15П80" Модерн
Переглянути всі відгуки
7 370 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 206 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Модерн |
7 370 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Флоренція 15П80" Модерн
7 370 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Флоренція 15П80" Модерн
Схожі товари
