Шафа файловий з нішею "Оптима В-218 скло" Деншіс
Код товару: 7561422
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 140 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 218 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге Магія
-
Дуб молочний
-
Горіх
-
Яблуня Локарно
Опис - Шафа файловий з нішею "Оптима В-218 скло" Деншіс
Характеристики
Шафа файловий з нішею "Оптима В-218 скло" Деншіс представляє собою цікаве рішення для економії місця в офісі або кабінеті. Варто відзначити, що виріб володіє різними відсіками і є вкрай містким. Для виготовлення був використаний виключно високоякісний і екологічно чистий ДСП матеріал .
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 218 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Дві |
| Вид | Комбінований |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | Скло |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Високий |
| Модифікація | Прямий |
| Виробник | Деншис |
Відгуки - Шафа файловий з нішею "Оптима В-218 скло" Деншіс
Переглянути всі відгуки
6 140 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 218 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З полками |
| Кількість дверей | Дві |
| Вид | Комбінований |
| Призначення | Для папок |
| Матеріал | Скло |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Високий |
| Модифікація | Прямий |
| Виробник | Деншис |
6 140 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа файловий з нішею "Оптима В-218 скло" Деншіс
6 140 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа файловий з нішею "Оптима В-218 скло" Деншіс
Схожі товари
