Шафа БШК-001 Амик
Код товару: 7679736
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 125 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 37 см |
| Висота | 185 см |
| Оснащення | З полками |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Вид | Комбінований |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб молочний
-
Вільха
-
Яблуня
Опис - Шафа БШК-001 Амик
Характеристики
Шафа для одягу БШК-001 виділяється оригінальною та практичною конструкцією, стильним дизайном та чудовою якістю. При виготовленні даного виробу використовується міцний, зносостійкий, перевірений часом матеріал - ДСП ламінована товщиною 16 мм. Конструкція шафи доповнена міцною фурнітурою.
| Глибина | 37 см |
| Висота | 185 см |
| Оснащення | З полками |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Вид | Комбінований |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
Відгуки - Шафа БШК-001 Амик
Переглянути всі відгуки
4 125 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 37 см |
| Висота | 185 см |
| Оснащення | З полками |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Вид | Комбінований |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Амік |
4 125 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа БШК-001 Амик
4 125 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа БШК-001 Амик
Схожі товари
