Шафа "Британія ШП-3" Ямал
Код товару: 7556917
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 755 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 208 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Трюфель
Опис - Шафа "Британія ШП-3" Ямал
Характеристики
Шафа "Британія ШП-3" Ямал - унікальний виріб, яке порадує вас своєю компактність ю і місткістю. Виконано в теплих кольорах, тому підійде під будь-який інтер'єр . Крім сучасного дизайну, виріб має функціональністю і ергономічністю . Шафа виготовлена з якісного ДСП.
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 208 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 58 кг |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Шафа "Британія ШП-3" Ямал
Переглянути всі відгуки
5 755 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 208 см |
| Кількість дверей | Одна |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 58 кг |
| Виробник | Ямал |
5 755 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Британія ШП-3" Ямал
5 755 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Британія ШП-3" Ямал
Схожі товари


