Шафа "Box Color" MiroMark
Код товару: 7680169
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 32 см |
| Висота | 35 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
Варіанти кольорів
-
Глиняний сірий глянець
-
Дуб Вотан
Опис - Шафа "Box Color" MiroMark
Характеристики
Шафа "Box Color" - це зручний та місткий простір для зберігання приналежності, що відноситься до вітальні серії "Box Color". У комплекті з іншими секціями дана модель забезпечує максимально високу ергономічність приміщення. Забарвлення шафи сучасне і стильне. Поверхні гладкі, невибагливі у догляді.
Ціна вказана за шафу виготовлену у кольорі Дуб вотан. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за шафу виготовлену у кольорі Дуб вотан. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Глибина | 32 см |
| Висота | 35 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Вид | Закритий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Шафа "Box Color" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 32 см |
| Висота | 35 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Вид | Закритий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | MiroMark |
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Box Color" MiroMark
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Box Color" MiroMark
Схожі товари




