Шафа АС-28 "Белль" Санті-Меблі
Код товару: 7557581
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
27 255 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Шафа АС-28 "Белль" Санті-Меблі
Характеристики
Шафа АС-28 "Белль" від виробника Санті-Меблі надзвичайно міцний і зносостійкий . Вишукане виріб повністю виконано з матеріалів європейського рівня , що говорить про його якісність і довговічності. Унікальний дизайн і цікаві візерунки створять атмосферу затишку. А класична колірна гамма ідеально впишеться в будь-який інтер'єр спальні.
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 150 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Шафа АС-28 "Белль" Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
27 255 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 150 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
27 255 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа АС-28 "Белль" Санті-Меблі
27 255 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа АС-28 "Белль" Санті-Меблі
Схожі товари


