Шафа 6Д "Жасмин" Світ Меблів
Код товару: 7579786
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 786 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 276 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасадів: Білий лак / Колір корпусу: Білий
Опис - Шафа 6Д "Жасмин" Світ Меблів
Характеристики
Div>
Шафа 6Д "Жасмин" має розумно продуманою конструкцією, що робить його багатофункціональним і практичним . Структура шафи включає в себе традиційна платтяна відділ і ряди полиць. На центральному фасаді розташовані два великих дзеркала, в нижній частині шафи знайшли своє місце два висувних ящика. Належний ефект дизайну шафи надає приємна колірна гамма горіхового дерева.
Div>
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 276 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Шафа 6Д "Жасмин" Світ Меблів
Переглянути всі відгуки
18 786 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 276 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
18 786 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 6Д "Жасмин" Світ Меблів
18 786 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 6Д "Жасмин" Світ Меблів
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


