Шафа-5 Компаніт
Код товару: 7576302
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 095 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 218 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа-5 Компаніт
Характеристики
Шафа-5 маленького розміру. Не займає багато місця, містить все необхідне для вироби такого роду. Є висувні ящики під білизна , шафа для одягу і додаткова полиця, також є великі дзеркала на фасаді. Ідеально увіллється в інтер'єр.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 80 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 218 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 82,4 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа-5 Компаніт
Переглянути всі відгуки
7 095 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 218 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 82,4 кг |
| Виробник | Компаніт |
7 095 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-5 Компаніт
7 095 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-5 Компаніт
Схожі товари




