Шафа 4Д "Скарлет" Сокме
Код товару: 7570525
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге магія / Дуб Сонома
Опис - Шафа 4Д "Скарлет" Сокме
Характеристики
Шафа 4Д «Скарлет» просторий і одночасно компактний. Він не займе багато місця, але забезпечить багато місця для зберігання різних речей. Затишок, чистота і охайність в Вашому домі запанують на всі сто відсотків.
Даний шафа обладнана такими елементами:
Даний шафа обладнана такими елементами:
- Одностулковий шафкою з чотирма полкам
- двостулковим шафкою з одним великим відділенням зі штангою для вішалок і полицею для головних уборів
- одним невеликим висувним ящиком у нижній частині
- Одностулковий шафкою з одним великим відділенням, однією полицею для взуття і однією полицею для головних уборів
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 174 кг |
| Виробник | Сокме |
Відгуки - Шафа 4Д "Скарлет" Сокме
Переглянути всі відгуки
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 174 кг |
| Виробник | Сокме |
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 4Д "Скарлет" Сокме
14 005 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 4Д "Скарлет" Сокме
Схожі товари


