Шафа 4Д "Ламі" Меблі-Сервіс
Код товару: 7552023
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 037 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 197 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Блеквуд ячмінний
-
Колір фасаду: Капучіно / Шампань
Опис - Шафа 4Д "Ламі" Меблі-Сервіс
Характеристики
Шафа 4Д "Ламі" - це краса і практичність. Кімната вашої дитини завжди буде виглядати охайно, а гардероб - свіжим, так як даний предмет меблів включає одну велику секцію для верхнього одягу і дві менші для светрів, футболок або постільної білизни. Шафа виконаний в приємних кольорах, тому він гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр .
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 197 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Скандинавський |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Школа |
| Вікова група | Підлітки |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 62 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Шафа 4Д "Ламі" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
5 037 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 197 см |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Скандинавський |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Школа |
| Вікова група | Підлітки |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 62 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
5 037 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 4Д "Ламі" Меблі-Сервіс
5 037 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 4Д "Ламі" Меблі-Сервіс
Схожі товари


