Шафа 3Д "Терра-Нова" Скай
Код товару: 7560245
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
31 325 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 213 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Горіх італійський
Опис - Шафа 3Д "Терра-Нова" Скай
Характеристики
Шафа 3Д "Терра-Нова" від виробника Скай має просто неймовірним дизайном. Цей виріб зможе зробити інтер'єр будь-якої кімнати шляхетним і вишуканим, адже його фасад не тільки високоякісний, але і унікальний у своєму роді. Варто відзначити, що при виготовленні був узятий виключно довговічний матеріал.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 166 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 213 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Вага | 170 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Шафа 3Д "Терра-Нова" Скай
Переглянути всі відгуки
31 325 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 213 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Вага | 170 кг |
| Виробник | Скай |
31 325 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д "Терра-Нова" Скай
31 325 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д "Терра-Нова" Скай
Схожі товари
