Шафа 3Д "Скарлет" Сокме
Код товару: 7570526
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 145 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 136 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Венге магія / Дуб Сонома
Опис - Шафа 3Д "Скарлет" Сокме
Характеристики
Шафа 3Д «Скарлет» лаконічний, сучасний і практичний. Він славиться не тільки зручним зберіганням речей, а й своєю практичністю. Догляд за даними шафою абсолютно не важко. Рівні поверхні не збирають пилу і тому їх достатньо всього лише протирати час від часу вологою серветкою, і блиск новизни його не покине.
Даний шафа обладнана такими елементами:
Даний шафа обладнана такими елементами:
- Одностулковий шафкою з чотирма полками
- двостулковим шафкою з одним великим відділенням зі штангою для вішалок і полицею для головних уборів
- одним невеликим висувним ящиком у нижній частині
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 136 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 127 кг |
| Виробник | Сокме |
Відгуки - Шафа 3Д "Скарлет" Сокме
Переглянути всі відгуки
10 145 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 136 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 212 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 127 кг |
| Виробник | Сокме |
10 145 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д "Скарлет" Сокме
10 145 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д "Скарлет" Сокме
Схожі товари




