Шафа 3Д "Новіта" Скай
Код товару: 7560145
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
29 170 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 187 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 236 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Білий / Золото
-
Горіх італійський
Опис - Шафа 3Д "Новіта" Скай
Характеристики
Шафа 3Д "Новіта" від виробника Скай неодмінно стане незамінною меблями для зберігання речей і текстилю. Він володіє прекрасним дизайном в класичному стилі, який име ет можливість підкреслити абсолютно будь-який інтер'єр вашого дама. Варто відзначити, що фасад виготовлений з високоякісного МДФ.
| Ширина | 187 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 236 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 170 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Шафа 3Д "Новіта" Скай
Переглянути всі відгуки
29 170 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 187 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота | 236 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 170 кг |
| Виробник | Скай |
29 170 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д "Новіта" Скай
29 170 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д "Новіта" Скай
Схожі товари
