Шафа 3Д "Аманда" Скай
Код товару: 7560276
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
35 620 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 226 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Білий / Золото
-
Горіх італійський
Опис - Шафа 3Д "Аманда" Скай
Характеристики
Шафа 3Д "Аманда" від виробника Скай володіє відмінними габаритами, які помістяться в будь-яку спальню і допоможуть зберегти комфорт і затишок у вашій оселі. Варто відзначити, що фасад виготовлений з міцного і високоякісного матеріалу МДФ, який має купу переваг. Перш за все він стійкий до різних видам пошкоджень.
< br>
Внутрішнє наповнення:
< br> | Ширина | 203 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 226 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Шафа 3Д "Аманда" Скай
Переглянути всі відгуки
35 620 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 203 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 226 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | Скай |
35 620 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д "Аманда" Скай
35 620 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д "Аманда" Скай
Схожі товари
