Шафа-2 Компаніт
Код товару: 7576299
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 985 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 183 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа-2 Компаніт
Характеристики
Корисний елемент меблів в кожному приміщенні "Шафа-2" середнього розміру. Місткий, вистачить місця для ваших улюблених речей. Є можливість підібрати відповідний колір до вашого інтер'єру. Якісний матеріал.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 183 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 52 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа-2 Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 985 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 79 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 183 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 52 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 985 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-2 Компаніт
3 985 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-2 Компаніт
Схожі товари




