Шафа 1980 "Домініка" Майстер-Форм
Код товару: 7569606
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 235 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Молочний
-
Дуб крафт білий / Венге
-
Дуб Сонома / Білий
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Шафа 1980 "Домініка" Майстер-Форм
Характеристики
Div>
Представляємо Вашій увазі зручний і дуже місткий шафа 1980 «Домініка» . У ньому зберігати речі легко і надійно ! Адже Ви не просто звалите туди весь одяг або змушені будете її м'яти, щоб укласти більше, а акуратно розкладіть. Так речі на довше збережуть свій первозданний вигляд і «свіжість». Шафа чотиридверний (двоє дверей декоровані дзеркалами) складається з двох секцій: секції з п'яти полками і секції з двома полками і штангою; має два висувних ящика.
Div>
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 215 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Шафа 1980 "Домініка" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
18 235 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 220 см |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 215 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
18 235 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 1980 "Домініка" Майстер-Форм
18 235 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 1980 "Домініка" Майстер-Форм
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація
