Шафа-1 Компаніт
Код товару: 7576298
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 160 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 180 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Шафа-1 Компаніт
Характеристики
Класичний невеликий шафа "Шафа-1" досить підійде в спальню як додаткове місце для білизни або інших потрібних Вам речей. Маленькі габарити дозволяють розмістити шафа на вільному місці в вашій кімнаті, тим самим додасть колориту і позбавить від непотрібної порожнечі. Виготовлений з ламінірованногшо ДСП.
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 180 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 44,2 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа-1 Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 160 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 46 см |
| Висота | 180 см |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 44,2 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 160 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-1 Компаніт
3 160 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-1 Компаніт
Схожі товари










