Шафа 3D "New York 8" Blonski
Код товару: 7552415
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 079 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 204 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Білий глянець + Сірий графіт матовий / Колір корпусу: Дуб Сонома
-
Колір фасаду: Сахара глянець / Колір корпусу: Венге магія
Опис - Шафа 3D "New York 8" Blonski
Характеристики
Функціональне і дуже продумане внутрішнє наповнення шафи 3D "New York 8" вразить вас своєю практичністю і зручністю у використанні. Виріб має велику кількість різних відділень , тому ви з легкістю помістити в нього всі ваші речі. Шафа повністю виконаний з високоякісних, зносостійких і гіпоалергенних матеріалів.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 204 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Шафа 3D "New York 8" Blonski
Переглянути всі відгуки
20 079 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 204 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Blonski |
20 079 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3D "New York 8" Blonski
20 079 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3D "New York 8" Blonski
Схожі товари




