Шафа 3Д Лаціо "Світ Меблів"
Код товару: 7576139
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
23 346 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 197 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Прованс світлий
-
Прованс темний
Опис - Шафа 3Д Лаціо "Світ Меблів"
Характеристики
Div>
Шафа 3Д Лаціо - практичний і зручний трьохдверний шафа, що входить до складу модульної системи Лаціо виробництва меблевої фабрики Світ Меблів.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 197 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Шафа 3Д Лаціо "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
23 346 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 197 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 223 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
23 346 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д Лаціо "Світ Меблів"
23 346 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д Лаціо "Світ Меблів"
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


