Шафа-16 Мілано
Код товару: 7552564
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 055 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 116 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Шафа-16 Мілано
Характеристики
Місткий і функціональний шафа-16 стане ідеальним доповненням вашої спальні. Виріб виконаний з якісного ламінованого ДСП з використанням європейської фурнітури . У шафі передбачено два широких і три ящики поменше на роликових напрямних.
Платтяна шафа обладнана двома місткими відділення з металевою штангою для плічок. Над ящиками розташоване закрите відділення з місткими полицями . Для збереження вироби торцювання проводитися ПВХ кромкою товщиною 0,5 мм.
Платтяна шафа обладнана двома місткими відділення з металевою штангою для плічок. Над ящиками розташоване закрите відділення з місткими полицями . Для збереження вироби торцювання проводитися ПВХ кромкою товщиною 0,5 мм.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 116 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 105 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Шафа-16 Мілано
Переглянути всі відгуки
12 055 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 116 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 210 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 105 кг |
| Виробник | Мілано |
12 055 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-16 Мілано
12 055 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-16 Мілано
Схожі товари
