Пенал КШ-16 Компаніт
Код товару: 7576889
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 500 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 120 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Пенал КШ-16 Компаніт
Характеристики
Офісний пенал КШ-16 - бездоганне зовні і надзвичайно практичне винахід меблевих дизайнерів. Полички його відкритого і закритого відділень візьмуть на зберігання всю документацію, яка щодня повинна бути під рукою. Пенал містить одну закриту поличку. Можна вибрати будь-який колір з представленої палітри.
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 120 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Тип | Пенал |
| Вага | 17 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Пенал КШ-16 Компаніт
Переглянути всі відгуки
1 500 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 120 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Тип | Пенал |
| Вага | 17 кг |
| Виробник | Компаніт |
1 500 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал КШ-16 Компаніт
1 500 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал КШ-16 Компаніт
Схожі товари


