Шафа-15 Компаніт
Код товару: 7554255
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Шафа-15 Компаніт
Характеристики
Шафа-15 є сучасною довговічною меблями, яка посяде гідне місце в кожному інтер'єрі. Він володіє всім необхідним для ергономічного облаштування простору. Дана модель виготовлена із застосуванням новітніх виробничих технологій. Його конструкція виконана з міцного ламінованого ДСП .
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 86 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа-15 Компаніт
Переглянути всі відгуки
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 86 кг |
| Виробник | Компаніт |
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа-15 Компаніт
5 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа-15 Компаніт
Схожі товари
