Шафа КШ-12 Компаніт
Код товару: 7576908
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 005 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 159 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Яблуня
Опис - Шафа КШ-12 Компаніт
Характеристики
Шафа КШ-12 - відмінний шафа, в якому можна зберігати не тільки книги, він підійде для дому та офісу. У ньому два відділи з двома закритими полицями. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром. Фасади виконані з ламінованої ДСП і захищені по периметру від зовнішніх пошкоджень захисною кромкою ПВХ, що дозволить зберегти не тільки функціональність а й зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 159 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Шафа КШ-12 Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 005 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 159 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 005 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа КШ-12 Компаніт
3 005 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа КШ-12 Компаніт
Схожі товари


