Пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" Меблі-Сервіс
Код товару: 7552036
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 904 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 197 см |
| Колір | Сірий |
| Готовність | Готові |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Блеквуд ячмінний
-
Колір фасаду: Капучіно / Шампань
Опис - Пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" Меблі-Сервіс
Характеристики
Дитячий книжковий пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" - це простота і практичність дизайну. Даний предмет меблів включає безліч секцій. ДСП, з якого зроблено виріб має міцну, зносостійку, водостійку поверхню , тому догляд за пеналом не займе у вас багато часу. Фасади даного елемента меблів виконані в м'яких пастельних тонах, що додасть інтер'єру відчуття затишку і спокою.
Внутрішнє наповнення:
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 197 см |
| Колір | Сірий |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Скандинавський |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Дитячий садок |
| Тип | Пенал |
| Вікова група | Підлітки |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
3 904 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 197 см |
| Колір | Сірий |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Скандинавський |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Прямий |
| Сфера застосування | Дитячий садок |
| Тип | Пенал |
| Вікова група | Підлітки |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
3 904 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" Меблі-Сервіс
3 904 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал 2Д1Ш 50 "Ламі" Меблі-Сервіс
Схожі товари


