Гриль-коптильня "Bandera Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Код товару: 7551913
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 145 см |
| Висота | 135 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Дрова |
Опис - Гриль-коптильня "Bandera Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Характеристики
Гриль-коптильня "Joe's Bandera Smoker / Grill" - один з кращих способів готувати їжу на свіжому повітрі. Виріб відрізняється багатофункціональністю, зручністю і практичністю , завдяки грамотно спланованої конструкції. Корпус виконаний з толстенной стали, тому коптильня прослужить вам довго. Крім цього, гриль-коптильня оснащена вертикальної камерою, зручною для копчення ковбас і ребер.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 145 см |
| Висота | 135 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Дрова |
| Тип | Коптильня |
| Вага | 81 кг |
| Виробник | Oklahoma Joe`s |
Відгуки - Гриль-коптильня "Bandera Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Переглянути всі відгуки
25 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 145 см |
| Висота | 135 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Дрова |
| Тип | Коптильня |
| Вага | 81 кг |
| Виробник | Oklahoma Joe`s |
25 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Гриль-коптильня "Bandera Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
25 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Гриль-коптильня "Bandera Smoker / Grill" Oklahoma Joe's
Схожі товари






